
Жіночий Укорочений адський Рашгард міні Bona Fide Mini Rash "Road to Hell" XS з адським принтом
- Немає в наявності
- Код: BFR-042-1-310-080-RoadtoH
2 051 ₴
Дуже гарячий рашгард для яскравих і сміливих дівчат! Він такий яскравий, що в ньому не можна залишитися непоміченою.
Рашгард от Bona Fide — запорука успішного тренування. Особливий крій візуально звужує спину та збільшує груди. Виготовлений із дуже ніжної та тактильно приємної тканини, яка відводить тепло та вологу, створює необхідний рівень підтримки для інтенсивних тренувань.
Модель виготовлена з італійської тканини Carvico. Еластична та пружна тканина, чудово розтягується і знову повертається до своєї форми. До того ж дуже міцна та зносостійка, плями з неї легко змиваються водою. І звісно, вона неймовірно підкреслює всі вигини тіла, уникаючи, як друга шкіра. Ми розуміємо, що спортивні речі доводиться часто прати, тому використовуємо під час друку флуоресцентні фарби, вони не вицвітають після багаторазового прання. Армовані нитки британського бренда Coats витримають будь-яке навантаження.
Ідеально підходять для спорту, бігу, йоги, танців, тренувань і повсякденного носіння на свіжому повітрі. Виконуйте комфорт, залишаючись у центрі уваги!
Матеріал:
86% поліестер, 14% еластан
Розмірна сітка:
Розмір | EU | Зріст | Груди | Талія | Стегна
XS | 36 | 166-174 | 83-86 | 62-65 | 89-92 |
S | 38 | 166-174 | 87-90 | 66-69 | 93-96 |
M | 40 | 166-174 | 91-94 | 70-73 | 97-100 |
L | 42 | 166-174 | 95-99 | 74-77 | 100-103 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bona Fide |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Різні кольори |
| Склад | 86% поліестер, 14% еластан |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Спортивний |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | XS |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 65 см |
- Ціна: 2 051 ₴







