Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні качалки Mazhura виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які мають природні антибактеріальні властивості і приємний аромат. Скалка дерев'яна – прекрасний помічник на кухні, а її стильний дизайн неодмінно підійде до інтер'єру Вашої кухні.
Характеристика:
- Лінія: CAKE
- Призначення: Для тесту
- Матеріал: дерево бук
- Покриття: без покриття
- Колір: дерев'яний
- Розмір: 70х3,5 см
- Країна: Україна
Бренд: MAZHURA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна довжина | 70 см |
| Довжина робочої частини | 70 см |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр | 3.5 см |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 140 ₴

