Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна качалка MAZHURA виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які мають природні антибактеріальні властивості та приємний аромат. Скалка дерев'яна – прекрасний помічник на кухні, а її стильний дизайн неодмінно підійде до інтер'єру Вашої кухні.
Характеристики:
- Призначення: Універсальна
- Матеріал: бук
- Покриття: без покриття
- Колір: дерев'яний
- Розмір: 40х4.5 см
- Форма: коло
Виробник: MAZHURA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна довжина | 40 см |
| Довжина робочої частини | 25 см |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр | 4.5 см |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 103 ₴
