Коли выбираешься з сім'єю або друзями на природу – добре мати з собою мангал на 6 шампурів, на якому можна приготувати смачний шашлик або, як варіант – барбекю. Не зайвим він буде і в приватному будинку або на дачі. Помірна вага, всього 6,5 кг, при необхідності дозволяє переносити його з місця на місце.
Характеристики:
В зібраному вигляді Д - 32 см Ш - 24 см - 5 см
У розібраному вигляді Д - 32 см Ш 29 см - 14 см
З ніжками висота складає 440 мм
Довжина ніжок - 30 см
Товщина металу - 2 мм
Мангал виготовлений з металу, покритого жаростійкої фарбою, товщиною 2 мм, що позначається на більш тривалому терміні служби. Щоб захистити метал при нагріванні від деформації, виробник передбачив на стінках і дні ребра жорсткості. Але, це особливо впливає на розмір і товщина приладу в складеному стані становить 5 див.
Мангал можна складати у формі валізи з ручкою, що робить його зручним при перенесенні. В комплект входять знімні ніжки, в стінках прорізають пази для рівномірної установки шампурів. В якості палива можуть використовуватися деревні вугілля або дрова.
Шампура в комплект не входять
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 140 мм |
| Довжина робочої поверхні | 290 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Мангал портативний |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 568 ₴




