Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Frabosk – бренд якісного посуду та аксесуарів для кухні. Торгова марка Risoli – приклад кращого досвіду європейських виробників посуду та вміння забезпечити максимум якості за прийнятною ціною. Посуд від бренду Frabosk – ідеальний помічник на вашій кухні, щодня надихатиме вас на справжні кулінарні шедеври!
Сучасні екологічно чисті матеріали та професійні технології, контроль якості та творчі рішення гармонійно поєднуються у кожному предметі, у кожній колекції. Кожен елемент посуду продуманий до дрібниць для того, щоб готувати з любов'ю та насолодою.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Довга ручка з нержавіючої сталі.
- Об'єм: 700 мл
- Вихід: 9 чашок
- Діаметр дна: 8,6 см
- Висота: 11,5 см.
- Зручний носик для виливання кави в кухоль
- Капсульне тришарове дно.
- Дзеркальне полірування корпусу турки зовні, матове всередині
- Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
- Підходить для миття в посудомийній машині.
Виробник: Frabosk
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frabosk |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр горлечка | 90 мм |
| Висота | 115 мм |
| Знімна ручка | Ні |
| Об`єм | 700 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Зливний носик | Так |
| Діаметр дна | 8.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
- Ціна: 854 ₴

