Італійська компанія Bormioli Rocco - один із найвідоміших світових виробників високоякісного посуду з різноманітного скла. Чудовий дизайн, висока якість та постійне оновлення асортименту здобули продукції Bormioli Rocco світову славу неперевершених виробів високого стилю, користуються попитом не лише серед багатьох звичайних покупців, а й серед справжніх професіоналів.
Gelo Набір контейнерів з кришками, 6 предметів Набір складається з: 1 х Контейнер з кришкою (діаметр: 11 см) 1 х Контейнер з кришкою (діаметр: 15 см) 1 х Контейнер з кришкою (діаметр 18 см) Контейнер виготовлений з ударостійкого скла. Червона пластикова кришка щільно закриває контейнер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Прозорий |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 655 ₴
