Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійська компанія Bormioli Rocco - один із найвідоміших світових виробників високоякісного посуду з різноманітного скла. Чудовий дизайн, висока якість та постійне оновлення асортименту здобули продукції Bormioli Rocco світову славу неперевершених виробів високого стилю, користуються попитом не лише серед багатьох звичайних покупців, а й серед справжніх професіоналів.
· Розмір - 24 х 24 см.
· Матеріал - ударостійке термостійке опалове скло.
· Колір - ідеально білий.
· Гладка поверхня.
· Можна використовувати у НВЧ-печах, посудомийних машинах.
· Відмінно підійде для повсякденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Склокераміка |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Діаметр | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 82 мм |
| Форма | Кругла |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип тарілки | Піала |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Parma |
| Використання | Для домашнього використання; Для барів та ресторанів |
- Ціна: 182 ₴
